Poprzednie edycje Health Box

Health Box - edycja czerwcowa "CZEKOLADOWA"

Zawartość czerwcowej edycji:

1. Masło orzechowe z białą czekoladą - Basia Basia - „Mi­łość jest wte­dy, gdy po­zwo­lisz Jej pierw­szej za­nu­rzyć ły­żecz­kę w sło­icz­ku. A po­tem, gdy sam posmaku­jesz raj­skie­go kre­mu o sma­ku pierw­szych po­ca­łun­ków, prze­pa­dłeś. Niektó­re rze­czy w ży­ciu są zbyt do­bre, aby by­ły praw­dzi­we. Na szczę­ście na­sze po­łą­cze­nie nie­biań­skie­go ma­sła orze­cho­we­go z roz­kosz­ną bia­łą cze­ko­la­dą nie jest jed­ną z nich. Sku­sisz się?”

2. Batonik Dobra Kaloria Superfoods - Kubara - „Wewnątrz czeka na Ciebie w 100% naturalna przekąska owocowa o smaku miętowej trufli.”

3. Ciasteczka owsiane z kakao - Ekoprodukt - „Chrupiące, kuszące zapachem i smakiem kakao, skomponowane z ekologicznych składników. Łączą w sobie wartości odżywcze owsa i kakao. Lekkostrawne białko, nienasycone kwasy tłuszczowe, węglowodany, błonnik a także witaminy i pierwiastki takie jak żelazo, magnez, czy wapń to zalety owsa. Kakao to źródło samych przyjemności. Bogate w antyoksydanty, pobudza wydzielanie serotoniny i endorfin, a przez to potrafi poprawić humor. Prawda, że brzmi to jak przekąska idealna? Doskonałe na super deser lub jako śniadaniowa super przekąska”

4. Napój mleko ryżowo - czekoladowe - The Bridge - „Napój ryżowo-czekoladowy został stworzony z myślą o wielbicielach rozkosznego smaku czekolady. Aby utrzymać wysokie walory zdrowotne do produkcji napoju użyto wyłącznie substancji pochodzenia naturalnego, w tym także niskotłuszczowego kakao. Jest to zdrowsza alternatywa dla komercyjnych, czekoladowych napojów. Idealna również dla starszych dzieci. Tym sposobem otrzymano napój, który zadowoli podniebienia smakoszy, a przy tym nie obarczy ich wyrzutami sumienia. Pomoże skomponować pyszne i pożywne śniadanie, nada wyjątkowy smak ciastom i deserom przygotowywanym na szczególne okazje, ale przede wszystkim jest wspaniałą, zdrową przekąską. Zachwyci nie tylko Ciebie, ale także Twoją rodzinę, a zwłaszcza najmłodszych łasuchów.”

5. Daktyle w czekoladzie - Pięć Przemian - „Daktyle w czekoladzie to przekąska, która może być jedzona samodzielnie lub stanowić dodatek do: musli, owsianki, sałatek, ciasteczek. Nie zawiera cukru. Produkt zawiera tylko naturalnie występujące cukry.”

Zakupy razem:

0.00 PLN

Sposób i koszt dostawy wybierzesz w następnym kroku

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów