Poprzednie edycje Health Box

Health Box - edycja czerwcowa "Energiczna"

Witajcie!

Czerwcowa edycja naszego zdrowego pudełeczka została bardzo dobrze przyjęta. W środku było 5 produktów, które dodały każdemu dużo energii + jeden produkt losowy. Wszystkie boxy są już u swoich właścicieli, którzy bardzo chętnie ją pokazywali na swoich profilach na Instagramie :). Wszystkim bardzo dziękujemy za miłe słowa! Postaramy się, żeby kolejna edycja "Zdrowe Danie" była jeszcze lepsza :)


Zawartość czerwcowej edycji:

1. Chias Energy - Chias (NOWOŚĆ) - Produkt ten zadebiutował w maju i jako pierwszy masz szansę go spróbować.

„To zdrowa alternatywa dla dostępnych na polskim rynku energetyków. Dostarcza odczuwalną dawkę energii z naturalnej kofeiny i guarany, przy wsparciu magnezu, który zmniejsza zmęczenie i wspiera funkcje umysłowe. Syci – jest źródłem białka, węglowodanów, kwasów omega i wielu innych składników odżywczych. Zawiesina nasion chia doskonale nawadnia organizm, lepiej niż sama woda. Nie zawiera tauryny i inozyny i tylko połowę zwyczajowej dawki cukru z owoców.” Średnia cena w sklepach: około 8 zł.

2. Baton Warszawski Truskawka, burak, guarana - Baton Warszawski (NOWOŚĆ) - Produkt ten jest znany chyba wszystkim, lecz najnowszy smak, który znajduje się w Twoim Health Boxie, nie jest jeszcze dostępny w sklepach Dzięki zawartej w nim guaranie doda Ci energii oraz zwalczy głód.

„Baton Warszawski Powstał z pasji do zdrowych przekąsek. Mieszanka zdrowym naturalnych smaków, bez dodatku chemii i konserwantów, to jest to co ich kręci. Samo zdrowie zamknięte w pięknej etykiecie z odrobiną przychylności wszystkim Warszawiakom i nie tylko!” Średnia cena w sklepach: około 6 zł.

3. Guarana mielona - ViVio - według nas jest to najlepszy produkt na pobudzenie organizmu. Posiada dużą zawartość przeciwutleniaczy, które mają właściwości antyoksydacyjne, zwalczają bakterie i działają profilaktycznie, przeciwko udarom i zawałom. Średnia cena w sklepach: około 7 zł.

4. Orzechy nerkowca w czekoladzie kokosowej - COCOA - kolejnym produktem są jedne z najdroższych orzechów w polewie z czekolady kokosowej. Mają słodki smak oraz wysoką wartość energetyczną. W ostatniej, majowej edycji czekolada kokosowa była dla wielu osób najlepszym produktem w Health Boxie. Dlatego teraz zdecydowaliśmy się na ten produkt.

„Orzech nerkowca jest uważany za najsubtelniejszy orzech na globie. Ze względu na swój delikatny, słodki smak, wielu ludzi uznaje go za najsmaczniejszy orzech świata. Nerkowce są bogate w magnez, cynk, żelazo oraz białko. Ich wyjątkowy smak w połączeniu z surową czekoladą kokosową COCOA to niebo w gębie!!! Najsmaczniejszy orzech świata i intensywnie kokosowa, kremowa czekolada - czy może być coś lepszego?!” Średnia cena w sklepach: około 11 zł.

5. Yerba Mate EKO - Dary Natury - tym razem propozycja dla wszystkich, którzy lubią pobudzające herbatki. Jest to Yerba w formie „ekspresówek”, więc nie potrzebujemy specjalnych naczyń do jej parzenia. Według nas jest to najlepsza propozycja, żeby zacząć swoją przygodę z tym napojem :)

„Efekt pobudzający Yerba mate zawdzięcza obecności kofeiny, teobrominy i teofiliny. Często jest stosowana dla poprawy pamięci i koncentracji. Redukuje zmęczenie psychiczne i fizyczne. Yerba mate można parzyć na wiele sposobów. Inaczej przygotowuje się Yerba mate w Argentynie czy Brazylii, inaczej w Paragwaju lub Bliskim Wschodzie. Identycznie jak nie ma jednego właściwego sposobu parzenia kawy czy herbaty. Najczęściej mate przygotowuje się i pije w naczyniach drewnianych lub ceramicznych (choć bywają z innych materiałów). Niezbędna jest także bombilla, przez którą pije się napar.” Średnia cena w sklepach: około 6 zł.

6. Produkt losowy - od maja wprowadziliśmy nowość w naszym sklepie - Health Box edycja specjalna „Miszmasz”.

„Edycja specjalna "Miszmasz" powstała z myślą o osobach, które nie lubią czekać na kolejną edycję i chcą szybko przetestować nowe produkty! Edycja ta charakteryzuje się tym, że każdy z Health Boxów różnie się od siebie, a my sami nie wiemy dokładnie, jakie produkty znajdziecie w środku. Po części będą to produkty, które sami otrzymujemy do testowania, nowości na rynku oraz z poprzednich edycji Health Boxa. Wysyłka tej edycji zawsze będzie w ciągu 24h od złożenia zamówienia.

Każdy Health Box z tej edycji jest inny i w każdym znajdziecie minimum 6 produktów.” 


Kilka zdjęć od naszych klientów:

Wszystkim, którzy zamówili, serdecznie dziękujemy! Postaramy się, żeby kolejne edycje były jeszcze lepsze ;)

PS.

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany tą edycją, to ciągle możesz ją zamówić tutaj -> KLIK

Zakupy razem:

0.00 PLN

Sposób i koszt dostawy wybierzesz w następnym kroku

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów