Poprzednie edycje Health Box

Health Box - edycja lipcowa "Zdrowe Danie"

Witajcie!

Dziękujemy wszystkim za taki dobry odbiór tej edycji! Tym razem postanowiliśmy zrobić edycję w której znalazły się produkty niezbędne w zdrowej kuchni. Mamy nadzieję, że wykorzystacie te produkty w swoich posiłkach ;)


Zawartość lipcowej edycji:

1. Zdrowy Olej Słonecznikowy Tłoczony Na Zimno 250 ml - Green Spoon - „tłoczony na zimno, nierafinowany to dzieło mistrzów olejarni, których wiedza zaczerpnięta jest z rodzinnych ekologicznych tradycji. Nasz olej z nasion słonecznika tworzony z artyzmem i pasją charakteryzuje się niezwykłym, naturalnym smakiem i zapachem. Jego aromat kojarzy się z ciepłem i piękną pogodą.” 

ZASTOSOWANIE:

„Zalecany do stosowania na zimno, z uwagi na dużą zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych. Nie należy podgrzewać i smażyć na nim potraw, gdyż powoduje to utratę wartości odżywczych. Jest niezbędnym dodatkiem do wszelkiego rodzaju diet z uwagi na dużą zawartość kwasu linowego.”

Nadaje się między innymi do: sałatek, sosów i pieczywa.

2. Naturalne Przyprawy Kompozycja Warzywno Owocowa 100g - Green Spoon - „to prawdziwy smak i zapach natury. Wszystkie naturalne składniki zostały dobrane przez mistrzów kuchni, którzy na bazie swoich doświadczeń szukali smaku, jaki zauroczy gościa restauracji. Składniki naszej kompozycji pochodzą wyłącznie z polskich upraw niewielkich gospodarstw. Suszenie odbywa się naturalnie ze wspomaganiem gorącym powietrzem. Kompozycja mieszana i pakowana jest ręcznie.” 

ZASTOSOWANIE:

„Nasza Kompozycja Przypraw Warzywno-Owocowa zastosowana do zupy podniesie smak, zwłaszcza rosołu, czyniąc go wyjątkowym. Mieszanka jest ciekawym dodatkiem do marynat w marynowaniu różnego rodzaju mięs i ryb, w tym do grillowania, pieczenia czy smażenia. Nasza Kompozycja Warzywno-Owocowa nadaje charakteru pełnoziarnistym makaronom podawanym zarówno osobno jak i z dodatkami.”

3. BIO Spaghetti Luksusowe 250g - NIRO - makaron ekologiczny z orkiszu powstający w małej rodzinnej firmie. Produkowany jest w wysokiej jakości i potwierdzony certyfikatem ekologicznym. 

ZASTOSOWANIE:

Polecamy użyć go do rosołu, wraz z wyżej wymienioną kompozycją przypraw. Świetnie nada się również do sosów - np. pomidorowych.

4. Mąka ryżowa 500g -  Jawo Kraków - „Mąka ryżowa jest formą mąki z drobno zmielonego ryżu. Mąka ta może być wykonana z ryżu białego lub brązowego. W swojej ofercie przedstawiamy mąkę z ryżu białego - jest lżejsza, łagodniejsza i łatwiejsza do strawienia niż mąka pszenna. Jest naturalnie pozbawiona glutenu, stąd też często używana w kuchni paleo i wegetariańskiej ale przede wszystkim wywodząca się z kuchni azjatyckiej.” 

ZASTOSOWANIE:

„Świetnie nadaje się jako zagęszczacz do sosów jak i do stosowania w wypieku ciast, naleśników, czy też makaronu.”

5. Pieprz cytrynowy 50g Jawo Kraków - „Pieprz Cytrynowy jest mieszanką starannie dobranych składników. Potrawy nim przyprawiane zyskują ostrość pieprzu i kwaskowy posmak cytryny.” 

ZASTOSOWANIE:

„Ze względu na cytrynową „nutę” mieszanka ta jest znakomitą przyprawą do wszelkiego rodzaju ryb. Można nią przyprawiać ryby surowe (przed obróbką termiczną), jak i gotowe już do spożycia (usmażone, uduszone czy z grilla). Pieprz Cytrynowy jest również doskonałym dodatkiem do mięs smażonych.”

6. Sól Himalajska 500g - ViVio - „to najczystsza i najzdrowsza sól na ziemi. Pochodzi tylko z jednego miejsca- wschodniego pasma Himalajów w Pakistanie. Ma barwę od białej do jasnoróżowej i ciemnoczerwonej. Powstała miliony lat temu na skutek osuszania się oceanów, a jej złoża znajdują się na głębokości 400-600 metrów pod powierzchnią ziemi. Sól himalajska jest czystsza i zdrowsza od tradycyjnej soli kuchennej, używanej przez nas na co dzień. Ma też właściwości prozdrowotne. Oryginalna sól himalajska zawiera sód, ponad 80 mikro i makroelementów w formie koloidalnej, w tym: magnez, cynk, wapń i żelazo.” 

ZASTOSOWANIE:

Sól himalajska jest zdrowszym zamiennikiem zwykłej soli kuchennej. Dodatkowo można jej użyć jako dodatek do kąpieli.


Kilka zdjęć od naszych klientów:Wszystkim, którzy zamówili, serdecznie dziękujemy! Postaramy się, żeby kolejne edycje były jeszcze lepsze ;)

PS.

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany tą edycją, to ciągle możesz ją zamówić tutaj -> KLIK


Zakupy razem:

0.00 PLN

Sposób i koszt dostawy wybierzesz w następnym kroku

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów