Poprzednie edycje Health Box

HEALTH BOX - EDYCJA listopadowa "Wiejska"

1. Liść pokrzywy EKO - Dary Natury - „Świeże liście pokrzywy są myte i rozdrabniane. Tak przygotowany surowiec układany jest w słoikach, solony i zalewany ekologicznym olejem rzepakowym. Po czym jest pasteryzowany. Pokrzywa służy do gotowania zupy, jako farsz do pierogów, dodatek do pasztetów i innych dań.” 

2. Zupka błyskawiczna grzybowa - Dary Natury - „Nasza zupka błyskawiczna to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zjeść szybki, pożywny posiłek, a nie maja czasu na gotowanie.” 

3. KsyliCuksy truskawkowe - Pięć Przemian - „Pastylki do ssania z ksylitolu o smaku truskawkowym.” Smak truskawek z pewnością każdemu przypomni chwile spędzone na wsi :)

4. Buraczki tarte BIO zasmażane Smaczki - Primavika - „Buraczki mają szerokie zastosowanie w dietoterapii chorób klinicznych, głównie związanych z układem krwionośnym, wątrobą i zaburzeniami hormonalnymi. Dzięki obecności specyficznych barwników i przeciwutleniaczy wspomagają przyswajanie tlenu przez komórki, co jest ważne w leczeniu anemii, białaczki i chorób serca. Duża zawartość kwasu foliowego pomaga neutralizować szkodliwe działanie homocysteiny, która jest podstawowym czynnikiem ryzyka chorób cywilizacyjnych. Co więcej, badacze udowodnili, że azotany zawarte w soku z buraków podnoszą we krwi stężenie tlenku azotu, który jest pomocny w regulacji ciśnienia krwi. Najciekawsze jest to, że im wyższe ciśnienie tętnicze u pacjenta, tym silniejsze działanie pożytecznych azotanów. Medycyna naturalna uważa buraki za pokarm uspokajający ducha, oczyszczający krew oraz remedium w przypadku zaburzeń pracy wątroby i zaparć. ” 

5. Ekologiczny Słonecznik łuskany - Pan Zdrówko - „Ekologiczny Słonecznik łuskany ziarna słonecznika są często spotykanymi nasionami, które znaleźć można w prawie każdej kuchni. Cieszy się sporą popularnością zarówno wśród dorosłych jak i dzieci.” Słonecznik to roślina, która najbardziej kojarzy nam się z wiejskimi klimatami ;)

6. Popcorn - ziarna kukurydzy - Pan Zdrówko - „Przygotuj samodzielnie, domowy popcorn, bez konserwantów, bez niepotrzebnych dodatków.”

Zakupy razem:

0.00 PLN

Sposób i koszt dostawy wybierzesz w następnym kroku

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów