Health Box - edycja lipcowa "Zdrowe Danie"

Witajcie!

Dziękujemy wszystkim za taki dobry odbiór tej edycji! Tym razem postanowiliśmy zrobić edycję w której znalazły się produkty niezbędne w zdrowej kuchni. Mamy nadzieję, że wykorzystacie te produkty w swoich posiłkach ;)

Przeczytaj więcej

Health Box - edycja czerwcowa "Energiczna"

Witajcie!

Czerwcowa edycja naszego zdrowego pudełeczka została bardzo dobrze przyjęta. W środku było 5 produktów, które dodały każdemu dużo energii + jeden produkt losowy. Wszystkie boxy są już u swoich właścicieli, którzy bardzo chętnie ją pokazywali na swoich profilach na Instagramie :). Wszystkim bardzo dziękujemy za miłe słowa! Postaramy się, żeby kolejna edycja "Zdrowe Danie" była jeszcze lepsza :)

Przeczytaj więcej

Health Box - edycja majowa "Czekoladowa"

Witajcie!

Majowa edycja naszego zdrowego pudełeczka została bardzo dobrze przyjęta. W środku było 6 produktów, które miało dużo wspólnego z czekoladą. Wszystkie boxy są już u swoich właścicieli, którzy bardzo chętnie ją pokazywali na swoich profilach na Instagramie :). Wszystkim bardzo dziękujemy za miłe słowa! Postaramy się, żeby kolejna "Energiczna" edycja była jeszcze lepsza.

Przeczytaj więcej

Health Box - edycja kwietniowa "Odkrywcza"

Witajcie!

Edycja kwietniowa "Odkrywcza" pobiła kolejny rekord i stała się najlepiej sprzedającą! Dziękujemy Wam za zaufanie i skorzystanie z naszej oferty :) W środku znalazło się aż 7 produktów, które są nowościami na rynku lub są mało znane. Sądząc po komentarzach i opiniach naszych klientów, większość osób poznała je dzięki nam :)

Przeczytaj więcej

Health box - edycja marcowa "słodka"

Edycja marcowa "słodka" pobiła wszystkie nasze rekordy! Przez wielu naszych klientów uważana jest za najlepszą edycje z wszystkich. Zdecydowanie słodki smak jest waszym ulubionym. Standardowo w Health Boxie było sześć produktów - wszystkie pyszne i zdrowe. Postanowiliśmy dać produkty mniej znane, żebyście odkryli nowe smaki.

Przeczytaj więcej

Health Box - edycja lutowa - walentynkowa

Witajcie!

Lutową edycję postanowiliśmy przygotować sami. Wszystkie Health Boxy trafiły już do naszych klientów a opinie były bardzo pozytywne. Dziękujemy wszystkim osobom za zaufanie i wybranie naszego Health Boxa! Staraliśmy się, żeby edycja ta nawiązywała troszkę do zbliżającego się święta zakochanych...

Przeczytaj więcej

Health Box - edycja styczniowa - karnawałowa

Styczniową edycję tworzyliśmy we współpracy z @_katnova_, która była autorką dołączonego przepisu - dziękujemy!

W edycji styczniowej można było znaleźć sześć produktów; cztery z nich były niezbędne do wykonania dołączonego przepisu, a dwa pozostałe to smaczne przekąski.

Przeczytaj więcej

Health Box - edycja grudniowa - świąteczna

Witamy,

w grudniowej edycji można było znaleźć 6 produktów - wszystkie były zdrowe, pyszne i nawiązywały do zbliżających się świąt.

Przeczytaj więcej

Zakupy razem:

0.00 PLN

Sposób i koszt dostawy wybierzesz w następnym kroku

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów