Health Box - edycja listopadowa

Witamy,

W listopadowej edycji można było znaleźć 6 zdrowych i pysznych produktów. Pięć z nich było takich samych dla każdego, a jeden losowy :). Wszystkie Health Boxy trafiły już do klientów i poniżej zamieszczamy spis produktów oraz linki do producentów.

Przeczytaj więcej

Health Box - edycja październikowa

Witamy,

w październikowej edycji zrobiliśmy dwie wersje Health Boxa (z powodu wielu zamówień, na które nie byliśmy przygotowani). W obu znalazło się aż po 9 produktów! Wszystkie Health Boxy już trafiły do klientów, którzy byli bardzo zadowoleni ;).

Przeczytaj więcej

Health Box - edycja wrześniowa

Witamy,

dziś przedstawiamy wrześniową edycję Health Boxa. Jest to pierwsza edycja dostępna dla każdego. Od teraz każdy może stać się posiadaczem naszego zdrowego pudełeczka :). We wrześniowej edycji znalazło się 7 produktów. Zawartość została przygotowana we współpracy z "Załogą Health Boxa", o której więcej usłyszycie już niebawem ;).

Przeczytaj więcej

Health Box - druga edycja przedpremierowa

Witamy,

w drugiej przedpremierowej edycji Health Boxa umieściliśmy 6 zdrowych produktów znanych producentów. Wszystkie boxy dotarły już do blogerów/trenerów i pojawiły się pierwsze opinie ;). Zapraszamy do czytania artykułu! ;)

Przeczytaj więcej

Health Box - edycja przedpremierowa

Witamy,

W przedpremierowym Health Boxie umieściliśmy pięć zdrowych produktów znanych producentów. Wszystkie boxy zostały już wysłane i czekamy na opinie pierwszych klientów :). 

Przeczytaj więcej

Zakupy razem:

0.00 PLN

Sposób i koszt dostawy wybierzesz w następnym kroku

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów